Pre motoristov

Zažite kvalitu a silu prémiových palív FORMULA a ENERGY, užívajte si najlepší výkon Vášho vozidla.

Poskytnite svojmu autu maximálnu starostlivosť, čistotu a lesk, aby Vás vždy spoľahlivo doviezlo do cieľa.

VÝHRADNE ADITIVOVANÉ  A PRÉMIOVÉ PALIVÁ

Na čerpacích staniciach RealK natankujete výhradne prémiové benzíny FORMULA a diesle ENERGY plne porovnateľné so súčasnou špičkou na európskom trhu.
Na vybraných čerpacích staniciach natankujete aj LPG.

 

                    

 

VYŠŠÍ VÝKON

Prémiové palivá FORMULA a ENERGY prinášajú citeľné zvýšenie výkonu motora.

ČISTÝ MOTOR

Prémiové palivá FORMULA a ENERGY sú obohatené silnými čistiacimi prísadami, ktoré odstraňujú usadeniny znižujúce výkon a umožňujú udržiavať čistotu hlavných súčiastok palivového systému, čím sa tiež predlžuje životnosť motora.

NIŽŠIA SPOTREBA - DLHŠÍ DOJAZD

Pri rovnakom štýle jazdy sa pri pravidelnom používaní prémiových palív FORMULA a ENERGY dosiahne zníženie spotreby a predĺženie dojazdovej vzdialenosti.

 

KVALITA BEZ KOMPROMISOV

Kvalita predávaných pohonných hmôt je pre RealK nekompromisnou prioritou.

V spolupráci so sesterskou distribučnou spoločnosťou RealHM sa venuje maximálna starostlivosť kvalite produktov v rámci dodávateľského reťazca od dopravy z rafinérie, skladovania, distribúcie až po výdajnú pištoľ na čerpacej stanici.

Modernou technológiou pre tzv. povýrobnú aditiváciu sú vo veľkoobchodnom sklade RealHM v Nových Zámkoch formulované unikátne vysokovýkonné prémiové palivá najnovšej generácie.

Prémiové palivá FORMULA a ENERGY v ponuke čerpacích staníc RealK sú po stránke kvality a výkonu plne porovnateľné so súčasnou špičkou na európskom trhu.

BEZPEČNE A SPOĽAHLIVO DO CIEĽA

Všetky čerpacie stanice RealK ponúkajú štandardne široký sortiment prevádzkových kvapalín. 


    

 

Vybrané čerpacie stanice ponúkajú vyšší komfort zákazníkom pri nákupe - kvapalinu do ostrekovačov a AdBlue môžete tankovať priamo do nádrže prostredníctvom výdajného stojana na výdajnej ploche. 

Tento moderný spôsob predaja bez použitia plastových nádob mimoriadně šetrí životné prostredie.

ZAŽI KVALITU

Čerpacie stanice RealK Vám ponúkajú vysokú úroveň komfortu a predovšetkým príjemné prostredie, aby sa pre Vás nakupovanie od prvej minúty stalo príjemným zážitkom a odcházali vždy naplnení pocitmi maximálneho uspokojenia. 

ČERPACIE STANICE REALK

    DOKONALE ČISTÉ … RÝCHLO A ŠETRNE 

Pilierom motoristických služieb je kvalitná starostlivosť o auto pod značkou FAJN CAR WASH. 

Vybrané čerpacie stanice RealK poskytujú rýchle, veľmi kvalitné a komfortné umývanie osobných a úžitkových automobilov prostredníctvom automatických portálových umyvárok. 

Niektoré stanice RealK sú vybavené čoraz populárnejšími boxmi ručného, vysokotlakového umývania. Samoobslužné umývanie zákazníkom rozširuje možnosť umytia akéhokoľvek vozidla vrátane motocyklov a prívesných vozíkov s dokonalým umývacím výsledkom za veľmi prijateľnú cenu.

AUTOUMÝVÁRNE NA ČERPACÍCH STANICIACH REALK

Všetky čerpacie stanice RealK na poli služieb motoristom ponúkajú aj štandard v podobe kompresora pre hustenie pneumatík a výkonného vysávača na čistenie interiéru vozidiel.

SPOJTE SA S NAMI

REAL-K, s.r.o., Novozámocká cesta 3946, 945 01 Komárno  |  real-k@real-k.sk  |  +421 907 885 000