Pre motoristov

Zažite kvalitu a silu, ktorú ponúkajú palivá RealK a užívajte si najlepší výkon Vášho vozidla.

Poskytnite svojmu autu maximálnu starostlivosť, čistotu a lesk, aby Vás vždy spoľahlivo doviezlo do cieľa.

PRÉMIOVÉ PALIVÁ ZA MIMORIADNE ATRAKTÍVNU CENU

Čerpacie stanice RealK ponúkajú popri klasickom benzíne Natural 95 nadštandardne aditivované pallivá a na vybraných staniciach aj LPG.
Prémiové nafty rady ENERGY a ultraprémiový benzín FORMULA  99+ sú v súlade s najnovšími trendami a sú štandardnou súčasťou inovovaného sortimentu v ponuke čerpacích staníc RealK. 

 

                    

 

VYŠŠÍ VÝKON
Prémiové palivá rady ENERGY a FORMULA prinášajú citelné zvýšenie výkonu motora.

ČISTÝ MOTOR
Prémiové palivá ENERGY a FORMULA sú obohatené silnými čistiacimi prísadami, ktoré odstraňujú usadeniny znižujúce výkon a umožňujú udržiavať čistotu hlavných súčiastok palivového systému, čím sa tiež predlžuje životnosť motora.

NIŽŠIA SPOTREBA – DLHŠÍ DOJAZD
Pri rovnakom štýle jazdy sa pri pravidelnom používaní prémiových palív ENERGY a FORMULA dosiahne zníženie spotreby a predĺženie dojazdovej vzdialenosti.

 

KVALITA BEZ KOMPROMISOV

Kvalita predávaných pohonných hmôt je pre RealK nekompromisnou prioritou.

V spolupráci so sesterskou distribučnou spoločnosťou RealHM sa venuje maximálna starostlivosť kvalite produktov v rámci dodávateľského reťazca od dopravy z rafinérie, skladovania, distribúcie až po výdajnú pištoľ na čerpacej stanici.

Modernou technológiou pre tzv. povýrobnú aditiváciu sú vo veľkoobchodnom sklade RealHM v Nových Zámkoch  formulované unikátne vysokovýkonné prémiové palivá najnovšej generácie.
Prémiové palivá ENERGY a FORMULA v ponuke čerpacích staníc RealK sú po stránke kvality a výkonu plne porovnateľné so súčasnou špičkou na európskom trhu. 

BEZPEČNE A SPOĽAHLIVO DO CIEĽA

Všetky čerpacie stanice RealK ponúkajú štandardne široký sortiment prevádzkových kvapalín. 


    

 

Vybrané čerpacie stanice ponúkajú vyšší komfort zákazníkom pri nákupe - kvapalinu do ostrekovačov a AdBlue môžete tankovať priamo do nádrže prostredníctvom výdajného stojana na výdajnej ploche. 

Tento moderný spôsob predaja bez použitia plastových nádob mimoriadně šetrí životné prostredie.

ZAŽI KVALITU

Čerpacie stanice RealK Vám ponúkajú vysokú úroveň komfortu a predovšetkým príjemné prostredie, aby sa pre Vás nakupovanie od prvej minúty stalo príjemným zážitkom a odcházali vždy naplnení pocitmi maximálneho uspokojenia. 

ČERPACIE STANICE REALK

DOKONALE ČISTÉ AUTO … RÝCHLO A ŠETRNE 

Pilierom motoristických služieb je kvalitná starostlivosť o auto pod samostatnou značkou FAJN CAR WASH. 

Vybrané čerpacie stanice RealK poskytujú rýchle, veľmi kvalitné a komfortné umývanie osobných a úžitkových automobilov prostredníctvom automatických portálových umyvárok. 

Niektoré lokálne stanice sú vybavené čoraz populárnejšími boxmi ručného, vysokotlakového umývania. Samoobslužné umývanie zákazníkom rozširuje možnosť umytia akéhokoľvek vozidla vrátane motocyklov a prívesných vozíkov s dokonalým umývacím výsledkom za veľmi prijateľnú cenu.

Všetky čerpacie stanice RealK na poli služieb motoristom ponúkajú aj štandard v podobe kompresora pre hustenie pneumatík a výkonného vysávača na čistenie interiéru vozidiel.

SPOJTE SA S NAMI

REAL-K, s.r.o., Novozámocká cesta 3946, 945 01 Komárno  |  real-k@real-k.sk  |  +421 907 885 000