21. 1. 2022

REŠTARTNI SA S RESTART REVITALIZEROM 500ml

TERAZ 1+1 ZA SKVELÚ CENU 0,99€

vo Fajn shopoch našich čerpacích staníc RealK

 

Restart Revitalizer je funkčný nápoj s viacerými benefitmi, najmä v časoch
zvýšenej záťaže na organizmus a pečeň.

 

DETOXIKUJE

Náš organizmus je každodenne napádaný nebezpečnými látkami z nášho prostredia - toxínmi. Toxíny sa v našom tele usádzajú vplyvom znečisteného životného prostredia: prach, cigaretový dym, alkohol, smog, chemikálie a jedy, ktoré sú obsiahnuté vo vzduchu, vode, ale i v potrave. Telo si za bežných okolností dokáže s týmito látkami poradiť a prirodzene ich odstraňovať. Problém však nastáva v prípade, ak sa toxínov v tele nahromadí priveľa a tento telu vlastný proces prestane byť dostačujúci.

Unikátna receptúra Restart Revitalizer zabraňuje hromadeniu toxínov v organizme. Za pomoci výnimočného komplexu vitamínov obsiahnutých v nápoji, sa z tela dostanú nežiaduce látky von, orgány sa prečistia a naše telo môže byť opäť čisté a zdravé. Pretože každé ochorenie a kolaps organizmu je len dôsledkom nahromadených toxínov, je nevyhnutné telo pravidelne čistiť užívaním Restartu.

Okrem toho, že sa telo prečistí, účinky detoxikácie sa prejavia tiež podporou krvnej a lymfatickej cirkulácie, zvýšením alkalickej rezervy krvi, elimináciou infekčných ložísk a odstránením chronických bolestí.

Ak teda trpíte bolesťami hlavy, depresiami, nespavosťou, alergiami, tráviacimi ťažkosťami alebo inými podobnými problémami, tak je pre Vás Restart Revitalizer tým pravým riešením. Neváhajte ho preto vyskúšať, určite vám pomôže.

 

REGENERUJE

Venujete sa športu profesionálne? Alebo Vám len občas pomáha zabudnúť na starosti každodenného života? V každom prípade, Vaše telo športom spotrebováva viac živín a tým môže dôjsť k zníženiu Vášho výkonu, poklesu nálady alebo dokonca k zdravotným komplikáciám (kŕče, úzkostlivé stavy apod.).

Fruktóza a med, ako prírodné energetické zdroje, rýchlo doplnia energiu a zároveň pomáhajú pri rekonvalescencii. Vitamíny prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy, udržiavajú správne fungovanie imunitného systému po čas intenzívnej telesnej námahy a po nej a zároveň zefektívňujú metabolizmus stravy, dôležitý pre tvorbu energie.

Pite Restart Revitalizer počas športovej činnosti a po nej a regenerujte svoje telo efektívnejšie.

 

ODBÚRAVA ALKOHOL

Restart Revitaliser zrýchli procesy enzymatického odbúravania alkoholu. Fruktóza obsiahnutá vo výrobku sa v našom tele transformuje na určitú modifikovanú formu molekuly glukózy, odbúravanie ktorej zvýši hladinu NADH kofaktoru v organizme. Úlohou NADH je okrem iného redukcia kofaktoru NADP+, oxidovaného v mikrosomatickom systéme na oxidáciu etanolu, cez špeciálny enzymatický systém na NADPH, ktorý sa následne môže vrátiť do procesu oxidácie - odbúravania ďalšieho alkoholu.

Antioxidanty vo výrobku podporujú neutralizáciu voľných radikálov, a preto nevzniknú dobre známe symptómy "opice" ( bolesť hlavy, nutkanie na zvracanie ). Alkohol sa odbúrava najmä v pečeni. Na procese odbúravania sa zúčastňuje aj mozog, podžalúdočná žľaza a žalúdok. Restart Revitaliser zrýchľuje enzymatické procesy odbúravania alkoholu

 

KONCENTRUJE

Koncentrácia je schopnosť mysle zamerať sa na jednu jedinú vec a tej sa venovať. Usmerniť svoje myšlienky do jedného bodu, v ktorom je potom myseľ ohromne efektívna.

V práci, počas štúdia, alebo športe je koncentrácia jedným z kľúčových faktorov, ktorý má vplyv na Vašu pracovnú efektivitu, schopnosť rýchlo pochopiť a zvládnuť učivo, či športové výsledky.

Výživa a strava má veľký vplyv na funkciu mozgu. Cukry ohsiahnuté v Restarte dodajú mozgovým bunkám energiu. Vďaka unikátnemu komplexu vitamínov Restart Revitalizer zlepšujú mozgovú aktivitu, čím sa zvyšuje koncentrácia, pozornosť, zlepšuje sa schopnosť učenia, zapamätania a pochopenia študijných materiálov, či schopnosť rozhodovať sa. Aktívne látky Restartu chránia neuróny a vytvára bariéru od škodlivých toxínov ako napríklad – homocysteín.

 

MENTÁLNA ROVNOVÁHA

Restart Revitalizer obsahuje unikátny komplex vitamínov B a vitamínu C.  Je vedecky preukázané, že vitamíny skupiny B a vitamín C prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému, k správnej funkcii psychiky a nervového systému. Naviac, kyselina pantoténová prispieva k zdravej duševnej výkonnosti.

Ľudské telo si väčšinu vitamínov nevie vyrábať samo, preto by mali byť dôležitou súčasťou našej stravy. Veľa porúch správania a psychiky súvisí vo veľkej miere s nevhodnou stravou. Normálny a zdravý mozog potrebuje pestrú a vyváženú stravu, aby sa správne vyvíjal.

Restart Revitalizer obsahuje vyvážený pomer vitamínov, ktorý vhodne dopĺňajú naše denné potreby, a preto odporúčame piť Restart každý deň, čím si zabezpečíte správnu mentálnu rovnováhu.

Zdroj: www.restartdrink.com/sk

 

SPÄŤ

SPOJTE SA S NAMI

REAL-K, s.r.o., Novozámocká cesta 3946, 945 01 Komárno  |  real-k@real-k.sk  |  +421 907 885 000